Kompleksowa Obsługa klienta w Social Media

W dzisiejszych czasach media społecznościowe odgrywają istotną rolę w świecie reklamy. Portale społecznościowe są konieczną, dla wielu zupełnie nową szansą na zaistnienie oraz promocję w internecie. Posiadanie konta na Facebooku, Instagramie, YouTubie, Google +, czy Twitterze jest prostą, skuteczną drogą dającą szereg korzyści bezpośrednio wpływających na rozpropagowanie wizerunku Twojej marki. Korzystanie z portali społecznościowych pozwala na bieżącą komunikację z klientami, a także natychmiastowy przekaz informacji.

Social media

Social Media to potencjał, którego wykorzystanie w dynamiczny sposób wzbudzi zainteresowanie wśród klientów. Atutem mediów społecznościowych jest ich przystępność oraz możliwość przeprowadzenia szybkiej organizacji akcji promocyjnej, nie tylko na terenie Łodzi, ale także Polski. Odpowiednia strategia oraz różnorodne pomysły systematycznie umieszczane na wybranych portalach społecznościowych przełożą się na realne zyski.

Razem z naszym zespołem stworzysz narzędzie reklamy, którego efektem będzie wzrost zainteresowania Twoją marką. Zrealizujemy spójną i przemyślaną strategię, która lajki i udostępnienia przełoży na realne zyski i pozyskanie większej grupy klientów. Nasi specjaliści od Social Mediów pomogą zbudować Ci społeczność, która w szybkim czasie uefektywni Twoje działania oraz przyczyni się do osiągnięcia wzmożenia korzyści. Szeroki wachlarz możliwości zastosowania tej akcji reklamowej pomoże Ci wykreować wizerunek zgodny z Twoją wizją firmy.

Nasz team w dynamiczny sposób rozpowszechni szczegółowe informacje oraz usługi Twojej firmy. Za pomocą marketingu online możesz w systematyczny sposób promować krótkie komunikaty oraz materiały wizualne, które w natychmiastowym czasie docierają do odpowiedniej grupy odbiorców. Sam decydujesz o mechanizmie akcji, częstotliwości umieszczania postów oraz możesz nadzorować jej przebieg. Koszt organizacji akcji uzależniony jest od Twoich potrzeb oraz budżetu. Dużą zaletą jest możliwość targetowania odbiorców (ze względu na wiek, płeć, lokalizację, zainteresowania), dzięki czemu dotrzesz do docelowego segmentu konsumentów. Pamiętaj, że innowacyjność oraz atrakcyjność treści umieszczanych na FanPagu ma duży wpływ na ich dalsze rozpowszechnianie przez użytkowników. Wzbudzenie zainteresowania wśród internautów zoptymalizuje profity oraz spowoduje możliwość budowania prestiżu swojej marki nawet przez 24 h na dobę. Natomiast element rywalizacji o polubienia i udostępnienia Twoich potencjalnych fanów uatrakcyjnią proces akcji.

Zbudujemy dla Ciebie wyjątkową społeczność. Możesz liczyć na:

  • dynamiczny rozwój swoich profili społecznościowych,
  • stale aktualny content w myśl zasad real time marketingu,
  • bieżącą i dynamiczną obsługę Twoich profili społecznościowych,
  • atrakcyjne i zróżnicowane posty, by stale budzić zainteresowanie Twoich fanów,
  • profesjonalną komunikację z internautami zainteresowanymi Twoją firmą,
  • sprawne zarządzanie akcjami promocyjnymi,
  • właściwe targetowanie kampanii reklamowej,
  • stałą optymalizację kosztów reklamy,
  • doskonałą komunikację z dedykowanym opiekunem,
  • raportowanie z prowadzonych działań zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.