Współczesne programy lojalnościowe i motywacyjne (B2B oraz B2C)

Programy lojalnościowe są doskonałym narzędziem marketingowym mającym na celu budowanie relacji z klientem. Efektem sukcesywnie przeprowadzonej akcji jest powiększanie docelowej grupy odbiorców, motywacja partnerów biznesowych, a także efektywne wsparcie Twojej sprzedaży. Nasze systemy lojalnościowe to atrakcyjny sposób na utrwalanie oraz podtrzymanie relacji z Twoimi obecnymi oraz przyszłymi klientami. Kompleksowość usługi zapewni Ci szereg innowacyjnych rozwiązań dopasowanych bezpośrednio do Twoich oczekiwań.

Korzystamy z wszelkich dostępnych, indywidualnie dobranych narzędzi komunikacji z uczestnikami. Realizujemy organizację programów lojalnościowych typu online oraz offline. Systemy lojalnościowe online tworzone są za pośrednictwem platformy internetowej, natomiast w programach typu offline łącznikiem komunikacji z klientem jest następstwo zbierania różnego rodzaju pieczątek, punktów czy naklejek na kartę lojalnościową. Oferujemy organizację programów lojalnościowych oraz motywacyjnych skierowanych zarówno do konsumentów ostatecznych (B2C), jak i przedsiębiorstw nawiązujących relacje z innymi firmami (B2B). Przystąpienie do programu lojalnościowego następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w standardowej formie papierowej, bądź online. Organizując program należy pamiętać o istniejącym obowiązku podatkowym od nagród, który uzależniony jest od odbiorcy programu.

Programy lojalnościowe są narzędziem reklamy, które w związku z dłuższym okresem trwania (minimum 6 miesięcy) efektywnie wpływają na biznes naszych klientów. Zrealizujemy zarówno programy krótkookresowe jak i całoroczne, projekty małe i duże, zarówno w zasięgu Łodzi, jak i na skalę ogólnokrajową. Dołożymy wszelkich starań, aby efekt wspólnych działań zoptymalizował Twoje korzyści sprzedażowe oraz kreował pozytywny wizerunek marki.

Nasze doświadczenie wraz z zespołem specjalistów ułatwi Ci podjęcie decyzji odnośnie  szczegółów, jak i formy organizowanego pakietu lojalnościowego. Pamiętaj, że przejrzystość oraz zrozumiałość zasad programu zapewni Ci większą skuteczność oraz zainteresowanie wśród odbiorców. W zależności od potrzeb programu projektujemy i przygotowujemy dedykowane strony internetowe, wysublimowane katalogi nagród, ulotki, welcome packi oraz aplikacje mobilne. Proponujemy kompleksowy przebieg akcji oferując Ci całkowity nadzór nad jej procesem zgodnym z wcześniej opracowanym przez nas regulaminem. W związku z chęcią optymalizacji Twoich korzyści możemy dokonać atrakcyjnego doboru i zakupu nagród, które przyciągną oraz wzbudzą zainteresowanie klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby wachlarz nagród był urozmaicony (nagrody rzeczowe, gotówka w postaci karty przedpłaconej, bony podarunkowe) oraz dopasowany do możliwości Twojego budżetu.

.

Obsługa programów lojalnościowych – Jak pracujemy?

 • Pogłębiona analiza
  Poznajemy i analizujemy Twoją firmę oraz rynek, na którym działasz. Badamy aktywność konkurencji oraz oczekiwania Klientów względem programów lojalnościowych.
 • Proponujemy rozwiązania
  Prezentujemy wachlarz możliwych rozwiązań. Wskazujemy najbardziej efektywne pomysły na programy lojalnościowe pod względem korzyści dla Twojej firmy i klientów oraz wykorzystania zaplanowanego budżetu.
 • Projektujemy
  Tworzymy plan projektu, w szczególności mechanizm przydzielania punktów, katalog nagród oraz działania promujące program. Rozmawiamy z Tobą o możliwościach i wybieramy najlepsze rozwiązania.
 • Przygotowujemy narzędzia
  Nasze programy lojalnościowe skutecznie pobudzają zainteresowanie uczestników by dodatkowo zachęcić ich do uczestnictwa. Używamy wszelkich dostępnych narzędzi komunikacji z uczestnikami. W zależności od potrzeb programu projektujemy i przygotowujemy dedykowane strony internetowe, katalogi nagród, ulotki, plakaty oraz aplikacje mobilne.
 • Wdrażamy, prowadzimy i monitorujemy – kompleksowa obsługa programów lojalnościowych
  Zajmujemy się kompleksową obsługą programu od dnia startu do finalnego rozliczenia projektu, w szczególności:

  • szkolimy Twój zespół sprzedażowy by maksymalizować zyski z programu,
  • kontrolujemy proces rejestracji w programie,
  • obsługujemy komunikację z uczestnikami, mailowo i telefonicznie dzięki dedykowanej infolinii,
  • kupujemy, magazynujemy oraz wysyłamy nagrody do laureatów,
  • wyjaśniamy kwestie sporne i realizujemy reklamacje uczestników,
  • analizujemy i optymalizujemy przebieg programu,
  • raportujemy na każdym etapie programu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.

 • Nieustannie komunikujemy się
  Na każdym etapie koordynujemy prace przygotowawcze i wdrożeniowe. Dostarczmy Ci kompletnej informacji zwrotnej z przebiegu prac.

Nasze programy lojalnościowe gwarantują Twojej firmie:

 • doskonałe relacje biznesowe z uczestnikami programu,
 • efektywność kosztową przedsięwzięcia,
 • umocnienie Twojej pozycji na rynku i zbudowanie długookresowej lojalności Twoich klientów i kontrahentów,
 • przystępne i proste mechanizmy działania oraz skuteczne dotarcie do wskazanej grupy odbiorców programu,
 • pełną obsługę projektu, by nie odrywał Cię on od codziennych obowiązków i wyzwań biznesowych,
 • wzrost słupków sprzedaży, bo taki jest cel naszego pełnego zaangażowania w Twój program lojalnościowy.