Konkursy

Nasze konkursy są doskonałym narzędziem wspierającym Twoją sprzedaż. Skutecznie zachęcimy klientów do rywalizacji o nagrody. Nasze zadnia konkursowe rozbudzą zainteresowanie uczestników i zapewnią realizację wyznaczonych przez Ciebie celów sprzedażowych. Przejrzyste zasady oraz doskonała organizacja konkursów gwarantują Twojej firmie wzrost zysków, rozpoznawalności oraz ugruntowanie wizerunku Twojej Firmy.

Dowiedz się więcej

Loterie

Organizujemy loterie popularyzujące produkty i usługi. Budujące siłę Twojej marki oraz wspierające Twoją sprzedaż. Stosujemy niebanalne, intrygujące uczestników rozwiązania. Dbamy o Twój spokój gwarantując pełną obsługę w obszarze wymaganych prawem pozwoleń. Zapewnimy Ci bezpieczną organizację, bo Twój wizerunek jest naszym priorytetem. Nasz zespół specjalistów już na starcie czuwa nad tym by Loteria była skalkulowana pod założenia Twojego budżetu i przyniosła spodziewana wzrosty sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Programy lojalnościowe

Nasze programy lojalnościowe to doskonały sposób budowania i utrwalania relacji z Twoimi obecnymi oraz przyszłymi klientami. Są one naszą sztandarową usługą ponieważ każdego dnia widzimy, jak pozytywnie wpływają na biznes naszych Klientów. Udostępniamy rozwiązania, które zapewnią Ci najwyższą efektywność kosztową. Zaplanujemy dla Ciebie projekty małe i duże, lokalne i ogólnokrajowe. Realizujemy programy krótkookresowe jak i całoroczne w zależności od specyfiki Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej

SMS marketingowy

Realizujemy dynamiczne kampanie SMS by dotrzeć do klientów i wspomóc ich decyzje zakupowe. Możesz być bliżej swoich klientów i skutecznie skupić ich uwagę. Możesz wykorzystać M-Marketing jako element szerokich działań promocyjnych, w szczególności konkursów, okresowych ofert specjalnych lub wyprzedaży. Oferujemy Twojej firmie efektywne i różnorodne formy wysyłanych wiadomości. Pomożemy Ci dotrzeć bezpośrednio do Twoich klientów, w najbardziej osobistej formie, wprost na ekrany ich telefonów.

Dowiedz się więcej

Strony WWW

Twoja strona internetowa to szansa na sukces Twojego biznesu. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania i stworzymy stronę, która wyróżni Cię na tle konkurencji. Możesz liczyć na nasze doradztwo i realne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Nasi programiści to doświadczeni specjaliści, którzy stale rozwijają swoje umiejętności i podążają za najnowszymi trendami na rynku. Gwarantujemy, że twoja nowa strona internetowa będzie rozwiązaniem na lata.

Dowiedz się więcej

Social media

Zbuduj z naszą pomocą społeczność, która pomoże Ci osiągnąć sukces. Zaufaj naszym specjalistom od social mediów i przejdź do ofensywy w rywalizacji o polubienia i udostępnienia Twoich potencjalnych fanów. Zbudujemy dla Ciebie spójną i przemyślaną strategię. Pomożemy Ci wykreować wizerunek zgodny z Twoją wizją Firmy. Dodamy Twoim działaniom energii, która lajki i udostępnienia przełoży na realne zyski i pozyskanie nowych klientów.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz wsparcia dla Twojej firmy?

Skontatkuj się z nami!