PASJA – DOŚWIADCZENIE – SUKCES
NAVY BLUE to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą stworzoną przez entuzjastów nowoczesnych działań marketingowych. Naszą siłą jest ogromne zaangażowanie oraz bogate i różnorodne doświadczenie w obszarze marketingu. Jesteśmy gotowi zająć się każdym obszarem komunikacji marketingowej realizując projekty ogólnokrajowe jak i lokalne. Zespół Navy Blue tworzą ludzie pełni pasji w działaniu. Wspólnie tworzymy skuteczną drużynę, która sprosta oczekiwaniom Twojej Firmy.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i gotowi by swoją pracą wesprzeć Twój sukces. Stawiamy na profesjonalizm i skuteczną realizację naszych wspólnych działań od etapu wstępnej analizy, po terminowe zamknięcie projektu. Głęboko wierzymy, że nasz wspólny projekt to dopiero początek długofalowej współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jak możemy Ci pomóc?

 • Zacieśniając współpracę z Twoimi obecnymi klientami
  Zwiększyć ich lojalność oraz zmotywować do rozszerzenia waszej współpracy, pozyskać nowe zamówienia oraz zwiększyć zyski.
 • Pozyskując nowych klientów
  Prowadząc dynamiczne działania pro sprzedażowe, by wyprzedzić konkurencje w rywalizacji o portfele potencjalnych klientów.
 • Wspomagając sprzedaż
  Zwiększając jej dynamikę w szczególnie istotnych dla Ciebie momentach.
 • Odciążając Cię w koordynacji działań marketingowych
  Zwiększając jej dynamikę w szczególnie istotnych dla Ciebie momentach.
 • Budując Twój wizerunek wśród kontrahentów i klientów
  Aktywne działania z naszym wsparciem to najlepszy krok by skutecznie rywalizować o klientów i zdystansować konkurencję.

Co nas wyróżnia?

 • Dogłębna analiza Twoich pomysłów i celów biznesowych
  Zanim rozpoczniemy pracę nad projektem, dużo rozmawiamy – chcemy zrozumieć Twój biznes oraz cele, które sobie stawiasz, chcemy posłuchać o Twoich klientach.
 • Analiza rynku i konkurencji
  Nasze aktywne działania marketingowe będą wyróżniać Cię na tle konkurencji. Sprawdzimy z kim się mierzysz każdego dnia i zaproponujemy najskuteczniejsze metody działania.
 • Wspomagając sprzedaż
  Stworzymy rozwiązania, które przyciągną uwagę Twoich kontrahentów i klientów by Twoja marka wyprzedzała konkurencję.
 • Upraszczamy Twoje życie
  Zajmiemy się kompleksową obsługą projektu by nie obciążać Twoich pracowników dodatkowymi obowiązkami. Zdamy relację ze wszelkich działań i dostarczymy informacje, które pomogą Ci maksymalizować zyski z naszego projektu.
 • Nowoczesne rozwiązania
  Zaproponujemy Twojej firmie rozwiązania oparte o najnowsze interaktywne technologie internetowe. Nasze działania optymalizujemy pod kątem potrzeb Twoich klientów.